Інформація

про Лизогубівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Харківського району Харківської області

Рік заснування 1896 рік
Директор школи Русанова Наталя Петрівна, освіта вища, за фахом учитель української мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, звання "вчитель-методист". Заклад очолює з 11 вересня 2012 року.
Контингент учнів У закладі освіти навчається 130 учнів, з них учнів 1-4 класів – 63, 5-9 класів – 52, 10-11 класів – 15. Випускників 9 класів − 16. Випускників 11 класу – 5. Взяли участь у ЗНО 10 учнів 11 класу.
Мова навчання Російська
Профільне навчання Освітній процес здійснюється за історичним профілем у 10 класі, універсальним профілем у 11 класі, допрофільна підготовка у 7-8 класах здійснюється за суспільно-гуманітарним напрямком.
Педагогічний колектив У навчальному закладі працює 22 педагогічних працівники, з них: 19 – працюючих, 3 – у соціальній відпустці по догляду за дитиною до 3-х років: - учитель вищої категорії – 4; - учитель І категорії – 3; - учитель ІІ категорії – 3; - спеціаліст – 12. Мають звання: - старший учитель – 3; - учитель-методист – 2. 7 учителів — випускники Лизогубівської школи.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % (62 учені) забезпечено учнів початкових класів. За батьківські кошти харчуються 44 учні.
Творчий потенціал Працюючи над методичною темою «Підвищення якості уроку шляхом впровадження інноваційних технологій», педагоги використовують не лише рекомендації педагогічної теорії, власний практичний досвід, але й багатий досвід колективу школи та методичного кабінету району. В минулому році взяла участь у районному етапі фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів учитель школи Дубовик Т.В. (музичне мистецтво). Заслуговує на увагу досвід роботи вчителя музики Дубовик Т.В. з теми «Розвиток креативного мислення на уроках музичного мистецтва як шлях до формування духовної особистості».
Гурткова робота У закладі освіти працюють предметний гурток з української мови «В історію крилатих висловів» (керівник Подольська С.І.), клуби за інтересами з природознавства «Юний натураліст» (керівник Калач С.С.), іноземної мови «Learn and Play» (керівник Фіщенко О.П.), російської мови «Юний філолог» (керівник Мірошниченко Т.В.), історії «Кліо» (керівник Єрьомін В.І.), гуртки РЦДЮТ: вокальні «Чарівні голоси» та «Слобожанський гурт» (керівник Дубовик Т.В.), хореографічний «Фантазія» (керівник Безпала В.О.), спортивний гурток з футболу Роганської ДЮСШ
Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу 51 учнів та 10 учителів із селищ Васищеве, Безлюдівка, м. Харкова.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 6 класних кімнат та 2 навчальних кабінети (музичного мистецтва, української мови та літератури), комп’ютерний клас (7 ПК), футбольний та волейбольний майданчики, спортивний майданчик з вуличними тренажерами, їдальня. Бібліотечний фонд нараховує – 9342 примірників художньої та навчальної літератури, у тому числі підручників - 5923: для 1 - 4 класів - 1571; для 5 - 9 класів - 3363; для 10 - 11 класів – 989. Протягом минулого навчального року було залучено 297593,49 грн. За рахунок бюджетних коштів замінено електричні печі у шкільній їдальні, за позабюджетні кошти придбано учнівські стільці та столи, шафи для зберігання верхнього одягу та книжок, світильники, стенди в коридор, енергозберігаючі лампи, фарбу та будівельні матеріали, шпалери, гардини, замінено лінолеум у класниз кімнатах, покладено плитку на порозі школи, встановлено енергозберігаючі двері та підвісну стелю «армстронг» у комп’ютерному класі. За рахунок коштів місцевої ради замінено лінолеум у шкільному коридорі.
Досягнення вихованців Учні школи є постійними учасниками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
За результатами ІІ (районного) етапу призові місця посіли:- Бєлєвцов В., учень 11 класу – ІІ місце з історії (учительЄрьомін В.І.);-Бєлєвцов В., учень 11 класу – ІІІ місце з фізики (учительБєлєвцова І.С.);-Шевченко М., учень 8 класу – ІІІ місце з математики(учитель Антоневська А.С.);-Карпачова І., учениця 10 класу – ІІІ місце з астрономії(учитель Бєлєвцова І.С.);-Москальова А., учениця 8 класу – ІІІ місце х хімії (учительБлудова К.І.).
У 2017/2018 навчальному році взяли участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсіучнівської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародному конкурсі зукраїнської мови ім. П. Яцика. За результатами участі заклад посів 7 рейтинговемісце. Призерами зазначених конкурсів стали: -Блудов В., учень 6класу – диплом ІІІ ступеня (учительГончарова Ю.П.);-Калугіна А.,учениця 9 класу – диплом ІІІ ступеня(учитель Гончарова Ю.П.).У районному фестивалі ораторського мистецтва учень 9 класу Гвоздьов Володимир підкерівництвом учителя української мови та літератури Русанової Н.П. посів 7місце.
Учень 11 класу Бєлєвцов Віталій під керівництвомучителя Мірошниченко Т.В. представив свою роботу на районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малоїакадемії наук України в секції «Російська література» і за підсумками посівІІ місце.

Учні школи упродовж 2017/2018 навчального року стали активними учасникамиінтерактивних конкурсів.Учасниками Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня – 2018» стали 11 учнів школи, всівони – призери (100%): - золоті сертифікати з відмінним результатом отримали 2 учні: Гвоздьов Володимир (9клас), Істомін Владислав (11 клас);- срібними сертифікатами з добримрезультатом нагороджені: Костін Олександр (7 клас), Гелуненко Марія ( 7 клас), ЛещенкоАльона (8 клас), Сопільняк Віталій (8 клас), Харін Михайло ( 8 клас), КруговаМарія (8 клас), Новікова Дарина (8 клас), Креньйов Дмитро (9 клас), Чубенко Катерина(9 клас).

17 учнів школи взяли участь у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle»,15 учнів стали переможцями: Диплом І ступеняВсеукраїнського рівня отримали: Віданова Діана (4 клас), Власенко Катерина (4клас), Мудра Ярослава (4 клас);Диплом ІІ ступеняВсеукраїнського рівня отримала Пашкова Ірина (4 клас);Диплом І ступеня регіональногорівня отримали учні: Бігун Олексій (5 клас), Пономаренко Андрій(5 клас), Блудов Віталій (6 клас), Григорян Размик (6 клас), ТюкульмінВладислав (6 клас);Дипломи ІІІ ступеня регіональногорівня вибороли учні: Каплун Дмитро(7 клас), Костін Олександр (7 клас), Левіна Тетяна (7 клас), ОвчаренкоСерафим (7 клас), Кругова Марія (8 клас), Лещенко Альона (8 клас).

В обласному етапі Всеукраїнського юнацькогофестивалю «В об’єктиві натураліста» в номінації «Кращий слайд-фільм» учень 6класу Блудов Віталій посів призове ІІ місце (керівник Охремляк Б.Б.).Учні закладу під керівництвом учителя МірошниченкоТ.В. взяли участь у Конкурсі знавцівросійської словесності, організованому Харківським національнимуніверситетом імені В. Каразіна. Серед учасників є переможці: 1. Бєлєвцов Віталій (11 клас) став переможцемКонкурсу в номінації «Літературні читання»;2. Калугіна Анастасія (9 клас) стала лауреатом Конкурсу в номінації«Літературні читання»;3. Гвоздьов Володимир (9 клас) став лауреатом Конкурсу в номінації«Літературні читання».

У минулому навчальному році в закладі створювалися умови дляреалізації творчих здібностей учнів, тому наші вихованці мають певні досягнення: -Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювальних колективів – ІІ місце в номінації «Естрадний танець» (хореографічна студія «Амелі»);-районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Дивограй» - 13 грамот та дипломів:напрямок «Музично-театральне мистецтво та хореографія»: -лауреати: танцювальний колектив «Амелі», Дягілева Ірина (3 клас), Веденьйова Аліна(2 клас);номінація «Декоративно-ужиткове йобразотворче мистецтво»:-лауреати: Кругова Марія (8 клас);Каплун Дмитро (7 клас); Лещенко Альона (8 клас); Пилипчук Нікіта(3 клас); Реброва Єлизавета (6 клас); Блудов Віталій (5 клас);переможці:Харін Михайло (8 клас) – І місце; Старагіна Валерія(9 клас) – І місце; Блудова Марія (10 клас) – ІІ місце; Без’язичний Олексій (7клас) – ІІ місце; Шмига Тетяна (10 клас) – ІІ місце.

Не залишаютьсяосторонь наші вихованці й інших конкурсів:· Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (екологічних агітбригад), де нашакоманда посіла 12 місце; · районного чемпіонату з гри «Що? Де? Коли?», загальний рейтинг участі в якому становить 4місце;· Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, де команда школи посіла 3 місце;· Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху, у якому нашакоманда посіла 5 місце;· Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» -3 місце;· Фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дивограй» - 15 місце;· дистанційного фестивалю до Міжнародного дня безпечного Інтернету.
Кiлькiсть переглядiв: 505

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.